Naše štěnátka

Dne 25.5. 2012 se nám narodila krásná zdravá štěnátka. Maminka je česká šampionka a čekatelka interšampiona Corcaroli Life Joy, Tatínkem je Interšampion, šampion mnoha zemí střední, západní i  východní evropy, plnochrupý, vyšetřen na CMR clear a Bnat clear. Kluci jsou čilí nezbední a zvědaví, rádi prozkoumají vše, co je v jejich blízkosti. Milují pohyb a tak rádi pobíhají za dětmi, i když jedou na čemkoliv, snaží se je dohnat. Samozřejmě se to neobejde bez štěněčího poštěkávání, válení sudů a vrtění a dovádění. Celý den pokračují ve skotačení a přetahování se o cokoliv na zahradě. Zadumaný Cider, který  se občas uchýlí stranou,si rád v klidu popřemýšlí co by se ještě dalo vymyslet. Z přemýšlení ho vytrhne často rozdováděný Clou, který se k němu přižene a vyzve na souboj. Cleo jde takové bitky často zkontrolovat a jako zástupce vedoucí smečky často rozsoudit a vznikne z toho často velká koule plná nožiček a chlupů , do které se rád vrhne i Clark, posledně narozený, který však byť je o málo menší než bráchové, nezůstává pozadu a s výrazem anděla a duší ďáblíka se do celé pranice rád přidá. Ostatně podívejte se na fotografie.

CLARK- malý lump, anděl s ďáblem v těle, roztomilý a krásný pejsek, vhodný na výstavy,krásné tmavé oko, pigment výborný, nůžkový skus. Pejsek byl můj favorit. Bydlí ve Finsku

 CLOU- bílý se znaky, pejsek rošťák, miluje děti a řádí s nimi, je pro každou lumpárnu, má krásný sytý pigment, tmavé oko a nůžkový skus.  Bydlí v Praze.

CIDER- pejsek s piškotovými znaky na uších, je to mazlík, rád se nechává drbat na bříšku a je to takový kliďas. Výborný pigment, tmavé oko, vhodný i k dětem. Bydlí v Plzni.

CLEO- krásný korektní pejsek se sytým pigmentem se těší do nového domova. Cleo je již u nové paničky a má se moc dobře.Žije v rodině s dětmi. Bydlí v Duchcově.

 

PUPPIES

CLARK, it's imp and angel with the devil in the flesh, sweet and beautiful boy, suitable for dog show. It'was my favorite, very nice dark eyes, excellent pigment, scissor bite. It's living in Finland now.

CLOU-white characters, boy rascal, loves children and consult with them, for each rat, has a beautiful rich pigmentation, dark eye, scissor bite. In the new family.

CIDER- dog with markings on the ears, it's darling. lt
likes to rub on the tummy and it's quiet nature. Very good pigmentation, dark eye, loves children.In the new family.

CLEO has  new home.In the new family.

CLEO-correct dog with a beautiful rich pigment is looking forward to a new home. Cleo lives in new home with childrens.In the new family.

 

 

Fotogalerie: Cider, Cleo , Clou a Clark - štěňátka